|
beautiful liar
|
 |
« dne: June 27, 2009, 08:35:49 AM » |
|
Torej, verjamete, da zveza na daljavo lahko deluje, ali ste bolj mišljenja "daleč od oči, daleč od srca"? imate kakšne izkušnje s tem? pa ne mislim, da en živi v Ljubljani, drug pa v Mariboru in se vidita med vikendi, ker to ni zveza na daljavo 
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
|
|
|
|
|
|
theONE
|
 |
« Odgovor #1 dne: June 27, 2009, 09:34:44 AM » |
|
ja pa p***a cveka  Spet ne kaže. ONTOPIC: Ne, ne odnese se. Tale "daleč od oči, daleč od srca" še kako drži. Da se vidiš z nekom 1x na mesec zame nima smisla. In najbrž tudi kmalu pride do razpotij v interesih in zaton zveze. Čeprav nekateri trdijo da take zveze laufajo.
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
I hope I'll die before I get sold.
|
|
|
|
freddie
|
 |
« Odgovor #2 dne: June 27, 2009, 09:46:20 AM » |
|
Za druge ne morem govoriti, vendar zase vem, da ne bi zržal v taki zvezi. Osebo, ki jo imam rad želim imeti ob sebi, želim ji povedati stvari, za katere čutim, da ji moram. Želim jo imeti ob sebi in tolažiti, ko je potrebna tolažbe, se z njo veseliti njenih zmag in sreče....Želim biti ob njej, če rabi pogovor, ramo za zjokat ali pa nekoga, da se mu huraonsko nasmeji. Tudi sam se želim smejati njej, smejati z njo in tega ne morem početi preko telefona ali msnja.
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
"If you don't dig the blues, you've got a hole in your soul." Albert King
|
|
|
Rahowa
Čvekica
  
Sporočil: 143
Skrewdriver!
|
 |
« Odgovor #3 dne: June 27, 2009, 01:55:31 PM » |
|
Pomoje bi se to zelo težko obnesl... ne vem, če ne probaš ne veš
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
'I don't go to church or anything. I think my religion is my race.' - ISD
|
|
|
|
beautiful liar
|
 |
« Odgovor #4 dne: June 27, 2009, 02:03:39 PM » |
|
pa se recimo vi sploh ne bi spustil v kej takega? kaj pa če že enkrat spoznaš nekoga (pač, zdej je čas poletnih romanc in to  ) in se zaljubiš? problem je, da če enkrat probaš in se ne obnese, lahk eden al pa oba dost trpita 
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
|
|
|
Rahowa
Čvekica
  
Sporočil: 143
Skrewdriver!
|
 |
« Odgovor #5 dne: June 27, 2009, 02:12:41 PM » |
|
ja pač probaš loh ane... trpita loh tut v primeru, če sta soseda in gresta narazn. takrt loh še bl boli, če ga potem še tok pogostokrat videvaš. use ma dve plati.
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
'I don't go to church or anything. I think my religion is my race.' - ISD
|
|
|
|
freddie
|
 |
« Odgovor #6 dne: June 28, 2009, 04:43:41 AM » |
|
Glih zato, ker se mi je to zgodilo se sedaj že v naprej distanciram od takih situacij. One night stand, poletna zabava brez vpletenosti preglobokih čustev ja, zveza pač ne. (vsaj v teoriji naj bi blo tok)
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
"If you don't dig the blues, you've got a hole in your soul." Albert King
|
|
|
|
aknalb
|
 |
« Odgovor #7 dne: June 30, 2009, 04:19:09 AM » |
|
moja starša sta se tako spoznala..on je iz zadra, on pa iz lj..pa sta se po parih mesecih videla.....zgleda,da se je obneslo hehe
|
|
|
|
|
Prijavljen
|
|
|
|
|